Як швидко можна позбутися болю

Одного разу на вулиці мій близький друг почав розповідати мені як у нього болить спина. Випадково почувши його розповідь, пішохід, що проходив повз нас, авторитетно заявив, що у мого друга грижа. Ми тоді з цікавістю запитали його, чому це повинна була бути саме грижа? Відповідь викликала у нас ще більше здивування: «Тому що в мене колись так само боліла спина, а потім у мене виявили грижу».

На диво, не тільки звичайні люди (не медики), але і деякі медпрацівники, стереотипно звинувачують в усьому грижі дисків, хоча не завжди їх видалення призводить до регресу симптоматики.
По перше, грижу міжхребцевих дисків можна виявити практично у більшості людей старше 30 років, але це не означає, що вона несе за собою яку-небудь симптоматику, а біль у спині не завжди викликаний саме грижею. Так що не поспішайте лягати на операційний стіл.
В даному випадку бажано звернутися до фахівця, а саме до нас.

Чому саме до нас, якщо можна звернутися, наприклад, до масажиста або лікаря остеопата?
Масажисти, розминаючи хворобливі зони, не завжди працюють саме з причиною проблеми, найчастіше вони розминають ті зони, які цього навіть не потребують, і без акценту на конкретний спазм. Для тих, хто не знає, нагадаю, що для роботи масажистом не вимагається диплом лікаря. У випадку з остеопатією все по іншому: підхід до пацієнта найчастіше робить знаючий фахівець, який в більшості випадків може виявити і осередок і причину проблеми. Але тут недолік роботи в методах впливу, так як змінивши положення кісткової структури, наприклад, вправленням хребця, ми стабільності в нашій системі не доб'ємося, бо м'яз все одно знаходитиметься в спазмованному (укороченому) стані, а це значить що отриманий результат буде носити тимчасовий характер, не кажучи вже про частоту ускладнень після лікування остеопатією.
Я маю багаторічний досвід роботи за унікальною сімейної методикою «лікаря Бартош» і в першу чергу звертаю особливу увагу на змінену тканину в структурі м'язів і фасцій, адже саме м'язовий каркас забезпечує нам правильне положення кісток, робить нас рівними, гарними, і з гарною поставою.

Як швидко можна позбутися болю, і скільки для цього потрібно процедур?

Кожен пацієнт індивідуальний як щодо симптомів, так і щодо реакції на лікування. Обіцяти одужання за один сеанс я не можу, хоча є безліч таких випадків. Швидкість одужання залежить від давності проблеми, від масовості ураження (один стиснений нерв легше відновити, ніж два і більше), та індивідуальної реакції (у одних людей тіло більш піддатливе до розминання, ніж у інших). Якщо ж тіло слабо піддається разминаню, в деяких випадках ми рекомендуємо провести фармако-ігло-рефлексотерапію, розбивши осередок зсередини, але тільки не на першій процедурі.
Також звертаю вашу увагу на те, що методика «Бартош» не має протипоказань, і в будь-якому випадку результат відчутний у тій чи іншій мірі вже з перших процедур. У середньому кількість процедур є близько десяти: для когось і десяти може виявитися мало, а для когось достатньо і двох-трьох.

Add comment


Security code
Refresh