Мінерол – природній сорбент та комплекс мінералів

Мінерол

Виробництво мінеролу | Склад | Лікування та  основні переваги | Інструкція, спосіб застосування та дози | Що дуже важливо | Результати випробовувань | Сертифікати

Мінерол це м’який природний лужний сорбент. Завдяки пористій структурі, володіє високою сорбційною активністю, очищає кров, печінку, судини і весь організм від токсинів, консервантів, барвників, шкідливих харчових добавок (Е), важких металів, і радіонуклідів. Мінерол – це 70 органічних мінералів, які заповнюють їх дефіцит в організмі і відновлюють Ph крові, завдяки потужному потенціалу лужних мінералів, яких в Мінерол більше 70%.

Виробництво мінеролу

Мінерол – це 100% натуральний та збалансований природою комплекс мінералів, отриманий із природної сировини – монтморилоніту. Видобувається на глибині 70 – 80 метрів з дна колишнього моря докембрійського періоду. Такий солідний проміжок часу з моменту його виготовлення дозволяє істотно продовжити термін придатності власне Мінерол.

Термін зберігання 5 років, але це досить умовно – продукт не псується і може використовуватися з не меншим ефектом і після закінчення терміну придатності. Що таке 5 років в порівнянні 3,8 мільярдів років зберігання мінеральних залишків в земній корі?

Що характерно для екології сьогодні – постійне збільшення кількісного і якісного розмаїття хімічних речовин в навколишньому середовищі. Їх надходження в організм людини незмінно буде порушувати перебіг обмінних процесів. І дуже важливо завжди мати під рукою надійний сорбент, здатний активно зв’язувати токсини в самому насиченому ними шлунково-кишковому тракті. Один з них – Мінерол.

Склад.

Мінерол 25 шт 100 грам містить 25 пакетиків мінеролу по 4 грами кожен.

Мінерол 25 шт 100 грамМінерол містить практично всі необхідні організму людини макро- і мікроелементи (до 70), в тому числі найбільш важливі:

кальцій, залізо, калій, магній, марганець, йод, сірка, цинк, мідь, хром, селен, кремній.

При дефіциті кремнія в організмі прискорюється старіння, виникають артрит і атеросклероз, онкозахворювання. Саме завдяки кремнію, що міститься в Мінеролі, порушена енергетична структура людини починає перебудовуватися і відновлюватися.

Дуже важливо, що Мінерол відноситься до сорбентам обмінного дії. Тобто адсорбуючи не себе токсини в кишківнику, Мінерол віддає в організм корисні макроелементи і мікроелементи.

Завдяки переважанню в Мінерол елементів лужного характеру (77,1%), над елементами кислотного характеру (22,9%) він сприяє підвищення лужності внутрішнього середовища організму. Це дуже важливо, тому що особливості харчування в більшості країн призводять до закислення внутрішнього середовища організму людини, зниження потужності лужного буфера в крові. Регулярне застосування Мінерол поповнює лужні резерви крові і організму в цілому.

Мінерол – лікування та основні переваги

 • нормалізує кислотно-лужну рівновагу;
 • збагачує раціон харчування збалансованим Природою набором мінеральних елементів і
 • нормалізує мінеральний обмін;
 • володіє високою сорбційною здатністю, завдяки цьому сприяє очищенню організму від різноманітних ендо та екзо токсинів;
 • нормалізує склад крові, тому що оберігає еритроцити від руйнування токсинами,
 • підвищує рівень гемоглобіну, поставляючи необхідні для кровотворення мікроелементи;
 • знижує рівень холестерину за рахунок зв’язування його надлишку в кишечнику;
 • швидко сприяє відновленню функції шлунково-кишкового тракту (діарея при харчовому отруєнні, зменшує печію, метеоризм);
 • стимулює регенерацію слизової оболонки шлунково-кишкового тракту;
 • попереджає відкладення холестерину в стінках артерій, за рахунок чого підвищує еластичність судин;
 • нормалізує вагу;
 • сприяє омолодженню організму;
 • має протизапальну, знеболюючу, антиоксидантну дію;
 • нормалізує функціональний стан печінки і жовчовивідних шляхів, зменшує запальний процес в органах гепато-біліарної системи;
 • надає лікувально-профілактичний ефект при серцево – судинних захворюваннях і захворюваннях опорно-рухової системи;
 • підвищує імунний статус організму;
 • володіє радіопротекторними властивостями;
 • зменшує сенсибілізацію організму токсинами з кишечнику, прискорює процес лікування алергічних захворювань;
 • лікує і запобігає пародонтоз;
 • покращує стан шкіри, волосся і нігтів;
 • зменшує побічну дію при традиційному лікуванні різних патологічних станів, в т.ч. при лікуванні антибіотиками.

Інструкція, спосіб застосування та дози

Зверніть увагу: Нова упаковка  – Мінерол 25 шт 100 грам, вага одного пакетика 4 грами.

Вміст одного пакетика розчиняється в 100-150 мл теплої або гарячої води, рівномірно перемішується, відстоюється протягом 3-5 секунд. Приймається рідина над осадом за 30 хвилин до їди 1-2 рази на день.

При наявності отруєння Мінерол приймається кожні 30-60 хвилин до зменшення токсичних проявів. У разі вживанню недоброякісної їжі – 2-3 дози Мінерол з інтервалом в 30 хвилин.

Якщо Ви не впевнені в якості рідини, що вживається – 1-2 пакетика Мінерол допоможуть зв’язати токсини, придушити активність патогенних мікроорганізмів.

Осад з невеликою кількістю води (довести до стану пасти) можна використовувати для полоскання ротової порожнини з метою профілактики пародонтозу.

Що дуже важливо

 

При великій кількості токсичних речовин в навколишньому середовищі, потенційному їх наявності в продуктах харчування і напоях застосування ентеросорбентів має бути регулярним. Оптимально – випереджувальним. Практично не має термінів придатності природний сорбент Мінерол може допомогти в профілактиці і лікуванні отруєнь різного походження.

Результати випробовувань

Виберіть хворобу, щоб дізнатися про дії Мінеролу, результати досліджень  і отримати рекомендації щодо застосування.

АРТРИТ- АРТРОЗ і інші проблеми кісткової системи.

Головну роль в управлінні опорно-руховим апаратом грає найбільш важлива властивість Мінеролу в його природній полімінеральній структурі – високий рівень лужних елементів – 77%, що сприяє при його застосуванні, швидкому відновленню кислотно-лужної рівноваги в організмі.
Зникнення різних викривлень, ущільнень, «шишок» в кінцівках, зменшення болю в кістках, нормалізація емоційних проявів і зменшення і навіть повне зникнення печії. Це мінімальний спектр позитивних змін в організмі при використанні Мінеролу.
Вкрай важливим елементом Мінеролу, що сприяє відновленню кісткової і сполучної тканини, є кремній, бо без його достатньої кількості не засвоюється кальцій.

Результати досліджень :

Біокорекція у хворих на остеоартроз на тлі остеохондрозу хребта і ревматоїдного артриту (Національний медичний університет ім Богомольця).
Прийом Мінерол протягом 14 днів (по 5 г 2 рази на день) дозволило:
Зменшити ознаки синовіту за перші 4-6 діб (без Мінеролу за 8-9 діб);

Рекомендації щодо застосування:

При підвищеному холестерин пити Мінерол 2-3 рази на день з теплою водою 40 ° – 45 ° градусів за півгодини до їжі з обов’язковим контролем холестерину.

Гіпертонія

Будучи джерелом кремнію, Мінерол сприяє зміцненню стінок судин, виводить зайві жири, нормалізує формулу крові. Сприяє виробленню альфа-холестерину (корисний холестерин, знижує ризик виникнення атеросклерозу).

Результати досліджень :

За 21 день прийому Мінерол дослідження показало:

 1. Зниження рівня холестерину в 2, а зниження ризику атеросклерозу – в 3 рази.
  Підвищилися еритроцити і гемоглобін, що свідчить про позитивний вплив на клітини кровотворної системи.
 2. Нормалізувалися функції печінки і жовчовивідних шляхів.
 3. Збільшився потенціал імунної системи і знизився рівень зашлакованості.
 4. Зниження загального рівня холестерину і зменшення відкладення жиру майже в 2 рази

Рекомендації щодо застосування:

При підвищеному холестерин пити Мінерол 2-3 рази на день з теплою водою 40 ° – 45 ° за півгодини до їжі з обов’язковим контролем холестерину.

Схуднення

Завдяки природно-збалансованому мінеральному складу, в тому числі наявності таких важливих елементів, як хром, сірка, йод, залізо, селективних сорбційних та лужних властивостей Мінеролу, нормалізація ваги при його прийомі є унікальним побічним ефектом при оздоровленні організму.

Результати досліджень :

Дослідженнями доведено, що при використанні Мінеролу, відбувається нормалізація ліпідного обміну, встановлено зменшення в 2 рази кількості вісцерального жиру.
Зменшення відкладення жиру в організмі, в тому числі вісцерального, виявлено також у пацієнтів, які приймали Мінерол всередину і особливо при мінерольном обгортанні.

Встановлено, що постійне використання Мінеролу:

 1. Знижує тягу до солодкого
 2. Допомагає контролювати апетит
 3. Сприяє зменшенню разової порції їжі для насичення, що найбільше сприяє нормалізації ваги.

У регуляції ваги задіяні такі механізми, які при прийомі Мінеролу, як встановлено безліччю досліджень, сприяли поверненню організму в стан саморегуляції:

Рекомендації щодо застосування:

При підвищеному холестерині:
пити Мінерол 6 раз в день за 30 хв до і після кожного прийому їжі (по 4г на прийом).
До їжі – Мінерол розвести в 150-200 мл гарячої води, а після їжі – в 50 мл так само гарячої води.
Тривалість курсу – 30 днів на тлі алкалинової дієти (30% кислих продуктів, 70% – лужних) з індивідуальним підбором харчування (за датою народження). Потім Мінерол приймати щодня 2-3 рази на день до їжі з тим же принципом харчування.

Цукровий діабет

Вираженому цукрознижуючому ефекту Мінерол зобов’язаний своїй унікальній властивості – наявністю в полімінеральної природній структурі дуже важливого фактора – фактора толерантності до глюкози – наявність мінерального елемента хрому. Саме він пов’язує інсулін з рецепторними ділянками клітинної мембрани, через які інсулін переносить глюкозу і амінокислоти всередину клітини.
Селективні сорбційні і злужнюючі властивості Мінеролу грають також не останню роль в цукрознижуючому ефекті.

Результати досліджень :

Дослідження по використанню Мінеролу показали, що його застосування сприяло швидкому поліпшенню загального стану хворих на цукровий діабет. Практично у 100% у неінсулінових хворих рівень цукру мав тенденцію до зменшення. У 60% рівень цукру нормалізувався за 56 днів. І через 15 днів після припинення використання Мінерол рівень цукру не підвищувався (Діабетик Центр Шевченківського району).
В іншому експерименті (Національний університет ім Богомольця) у хворих на ревматоїдний артрит в поєднанні з остеоартрозом великих суглобів із супутнім цукровим діабетом 2-го типу на тлі цукрознижувальних препаратів цукор крові був 18,5 ммоль / л. Через 7 днів після прийому Мінерол цукор був 6,6 ммоль / л, через 12 днів – 5,6 ммоль / л. У контрольній групі цукор залишався на рівні 18,5 ммоль / л.
Ще в одному експерименті (Клініка вчених НАН України) при використанні Мінеролу 1 раз на добу протягом 10 днів у хворих на цукровий діабет рівень цукру зменшився на 2 -5 ммоль / л.

Рекомендації щодо застосування:

Прийом Мінеролу 2-3 рази в день з гарячою водою за півгодини до їжі, з обов’язковим контролем цукру в крові і поступовим зниженням дози цукрознижуючих препаратів і інсуліну.

Сертифікати

Декларація відповідності технічному регламенту

Декларація відповідності технічному регламенту

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи України

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи

 

 

Замовити та придбати мінерол …

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *